Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Branice - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Rydułtowy(Branice + 45 km)

1 999 999 zł501 m² 3 992,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 822 m²

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Szukasz miejsca z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Prezentujemy obiekt użytkowy w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gorzyce

Gorzyce(Branice + 45 km)

430 500 zł180 m² 2 391,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:600 m²

Warsztat samochodowy Z pewna stopą zwrotu! Oferujemy na sprzedaż teren usługowy z warsztatem samochodowym zlokalizowany przy drodze krajowej 78 w Gorzycach niedaleko zjazdu z autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Krawiecka

Centrum,Krapkowice(Branice + 49 km)

1 110 000 zł557 m² 1 992,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż kamienica inwestycyjna położona w ścisłym centrum Krapkowic, przy ul. Krawieckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku rodów Redernów i Haugwitzów oraz Rynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Prudnik(Branice + 34 km)

870 000 zł755,50 m² 1 151,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Prezentujemy przestrzenną halę po koszarach położoną w Prudniku! Nieruchomość posadowiona jest na działce o powierzchni 0,1175 ha. Jest to jeden duży budynek wykonany z cegieł.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski(Branice + 49 km)

1 299 000 zł979 m² 1 326,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 273 m²

Hub logistyczno-biurowy 979 m2 | wodzisław śląski | szybki dostęp do A1 strategiczna lokalizacja twoja przewaga rynkowa Oferta wyłącznie w naszym Biurze, nie musisz szukać dalej. Klient.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski(Branice + 49 km)

2 499 000 zł357,20 m² 6 996,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w centrum miasta Wodzisław Śląski (ulica Pszowska; bogumińska) w sąsiedztwie Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego 11- biur jest wynajętych na umowy bezterminowe ( najemcy to.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lenarcice

Lenarcice(Branice + 16 km)

99 000 zł200 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość położoną w pasie granicznym pomiędzy Polską a Czechami w powiecie głubczyckim. Nieruchomość składa się z: 1. działki gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Grudynia Wielka

Grudynia Wielka(Branice + 24 km)

3 000 000 zł1 303 m² 2 302,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:22 002 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż H otel spa z restauracją i całym zapleczem socjalnym ,wyposażeniem i umeblowaniem adaptowany z pałacu neogotyckiego. Hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski(Branice + 49 km)

18 000 000 zł5 400 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Oferujemy do sprzedaży nową halę magazynową w Wodzisławiu. Hala o powierzchni ok. 5400 m2 mieści się na dużej działce przemysłowej o powierzchni ok. 1,6 ha. Hala ma wysokość 8 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bogumińska

Wodzisław Śląski(Branice + 49 km)

259 000 zł250 m² 1 036 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Myjnia bezdotykowa zlokalizowana u zbiegu ulic Bogumińskiej oraz Kopernika. Myjnia posiada 4 stanowiska do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Branice

Branice,opolskie

1 590 000 zł4 000 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Oferta na wyłącznosć - Duża rezydencja - pałac czterokondygnacyjny z 1854 roku (historia sięga średniowiecza), o pow. ok. 4000m2 usytuowany na terenach parku krajobrazowego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij